LUDWIK LEGAL

Dzień dobry! poznajmy się!

Radca Prawny Wrocław Małgorzata Ludwik

Małgorzata Ludwik, Radca Prawny, LL.M. 

Działalność prawniczą prowadzę od ponad 15 lat. Doświadczenie zdobywałam zarówno w polskich jak i zagranicznych kancelariach prawnych we Wrocławiu i Frankfurcie nad Menem. Byłam również zatrudniona w samorządowych jednostkach administracji i spółkach samorządowych. Przez 4 lata uczyłam na Wydziale Prawa i Ekonomii procedury cywilnej. Jestem członkiem rady nadzorczej polskiej spółki giełdowej oraz mediatorem wpisanym na listę mediatorów przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych we Wrocławiu.

Prowadząc własną kancelarię pomagam przedsiębiorcom odnaleźć się w labiryncie przepisów prawnych oferując rozwiązania skrojone na ich potrzeby. Nie ma znaczenia, czy jest to przygotowanie umowy najmu, czy prowadzenie sprawy przed Sądem Arbitrażowym w Paryżu. Do wykonania zlecenia podchodzę zawsze indywidualnie i z zaangażowaniem.

W pracy radcy prawnego udaje mi się nawiązywać przyjazne relacje, co pozwala na efektywne rozwiązywanie problemów. Wiele lat doświadczenia zawodowego nauczyło mnie współpracy z ludźmi i organizacjami o różnym charakterze i temperamentach. Rozumiem i potrafię pracować zarówno z architektami i informatykami jak i firmami budowlanymi i deweloperami.

Przygotowywanie różnego rodzaju projektów umów, regulaminów, statutów, udział w negocjacjach i procesach sądowych to moje główne aktywności zawodowe. Pracuję w języku polskim, niemieckim i angielskim.

Radca Prawny Idący przed Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu